З 1 квітня на Дніпропетровщині відновив свою роботу один з дитячих реабілітаційн… | Дніпропетровська обласна рада


З 1 квітня на Дніпропетровщині відновив свою роботу один з дитячих реабілітаційних центрів.

Заклад призупинив свою діяльність 24 лютого, одразу після початку повномасштабного вторгнення рф до України. Наразі до лікування повернулися вже близько 40 дітей. Це набагато менше, ніж у мирний час, адже багато хто виїхав з України, розповіла директорка закладу.

«В умовах воєнного часу ми працюємо трохи за іншим графіком. Якщо раніше це був реабілітаційний курс, який тривав близько місяця і діти знаходились повністю під опікою персоналу нашого закладу, то зараз ми працюємо на кшталт дитячого садочка, діти приходять обов’язково з батьками, знаходяться тут до обіду. Більше того, ми не обмежуємо час перебування і кількість пацієнтів. Скільки б дітей до нас не прийшли і скільки б днів не захотіли відвідувати заклад, ми будемо працювати для них», – розповіла керівник центру Нестані Мехатішвілі.

Реклама: Чому ліжко дерев’яне корисне для дітей..

Реабілітаційний центр працює з різними вадами розвитку. ДЦП, проблеми з мовленням, рухові, будь-які фізичні та психо-неврологічні порушення. Під час війни усі ці стани загострюються. Тож, і діти, і їх батьки потребують не тільки профілактичного лікування, але й щоденної підтримки психологів та інших профільних спеціалістів.

«Дуже важливо, що зараз наша робота дійсно допомагає значно знизити рівень тривоги, дає відчуття нормального, мирного життя. І для дітей, і для дорослих. Ми використовуємо всі елементи арт-терапії, фізіо-процедури, ЛФК, масажі, є сольова кімната, проводиться робота з логопедами, психологами та вихователями», – підсумувала Нестані Мехатішвілі.


Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Станом на 6 квітня заплановано евакуацію людей із населених пунктів, постраждали... | Президент Украины
Следующий Голова обласної ради закликав людей за можливості сплачувати комуналку. Комунал... | Дніпропетровська обласна рада

Нет комментариев

Оставить комментарий