Зеленський продовжив санкції проти бізнесменів Фірташа та Фукса – Україна


Обмеження стосуються також низки компаній у РФ.

президент Володимир Зеленський ухвалив рішення РНБО про продовження ще на 10 років санкцій щодо 390 фізичних та 366 юридичних осіб.

Опубліковано на офіційному сайті президента указ.

Зокрема, ці обмеження стосуються бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа, а також російських чиновників і олігархів, включно з головою правління “Газпрому” Олексієм Міллером і головою правління ВТБ Банку Андрієм Костіним. До списку увійшли колишній ватажок угруповання “ДНР” Ігор Гіркін, екс-глава угруповання “ДНР” Павло Губарєв і екс-ватажок угруповання “ЛНР” Ігор Плотницький.

Серед юридичних осіб розширення санкцій охопило низку підприємств Росії та окупованих нею територій України.

Санкції стосуються блокування активів, обмеження комерційної діяльності, повного припинення транзиту сировини, рейсів і транспорту через територію України, запобігання виведенню капіталу за межі України, а також визнання недійсними або призупинення спеціальних дозволів на користування надрами. .

Як повідомлялося, презентував президент Володимир Зеленський санкції проти російських пропагандистських ресурсів. Зокрема, проти НТВ Плюс, Всесвітньої мережі Першого каналу, Звезда, Рен ТВ, а також газет “Известия” і “Московский комсомолец”.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.Зазначив: ТСН

Предыдущая «Фальшиві» працівники ТКК: експерт пояснив, чи можуть цивільні носити військову форму і чому це неправильно
Следующий Зеленський і Сирський приїхали на Донбас і представили командувача Об'єднаних сил

Нет комментариев

Оставить комментарий