«Фальшиві» працівники ТКК: експерт пояснив, чи можуть цивільні носити військову форму і чому це неправильно


На його думку, правила носіння військової форми та аналогічного камуфляжу невійськовим персоналом під час війни мають бути надзвичайно жорсткими.

В Україні проблема, пов’язана з т. зв «фейкових» співробітників ТЦК набирає обертів. У нашій країні військову форму носять особливо люди, не пов’язані зі Збройними Силами.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі він написав військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«В Україні у 2014 році значну частину спорядження для бійців спочатку частково закуповували волонтери. І чи буде піксель у вільному доступі для покупки на будь-якому ринку в 2014 чи 2024 році. Тому з 2014 року, коли охоронець одягав «моніторингову ящірку» на парковці, або вся команда охорони, тобто ГОП нашого району, нічого не змінилося з 2024 року. Особливо у 2024 році, коли в камуфляжі можуть одягнутися не лише місцеві борці, які знудилися за 1990 роком, а й диверсійні групи», – наголосив Олександр Коваленко.

На його думку, правила носіння військової форми та аналогічного камуфляжу невійськовим персоналом під час війни мають бути надзвичайно жорсткими.

«І окремо, якщо до вас звертаються люди нібито у військовій формі та просять пред’явити документи, пам’ятайте кілька важливих моментів, щоб не стати жертвою шахраїв: вимагати перевірку документів можуть лише поліцейські, які супроводжують працівників ТЦК; Працівники ТСЦ є професійними військовослужбовцями з відповідним званням. Звання та звання відображаються на погоні, розташованому на грудях штатної форми одягу. Якщо ви будете особливо обережні, то погони можна надіти і на род військ, до якого належить солдат; Ви маєте право вимагати від працівника ТЦК представитися та показати документ, що посвідчує його особу та звання. Працівник ТЦК може забути одягнути погони, ми всі люди, але він не забуде своє посвідчення перед виходом на роботу», – зазначив Коваленко.

Він також додав, що в нашій країні має бути врегульовано носіння камуфляжу цивільними.

«З 2014 року як цивільний я жодного разу не одягав камуфляж, де б не був, де б не був. Не будучи професійним військовим, незважаючи на постійне оточення і спілкування з військовими, вважаю неприпустимим і неповагою носити форму, в якій ти зобов’язаний, але не виконуєш відповідні функціональні обов’язки», – наголосив військовий експерт.

Нагадаємо, що чоловіки призовного віку на військовій службі зобов’язані поновити анкетні дані протягом 60 днів з дня набрання чинності новим актом про мобілізацію.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський анонсував нові рішення щодо ППО Patriot для України
Следующий Зеленський продовжив санкції проти бізнесменів Фірташа та Фукса – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий