Залужний стане послом Великої Британії – в Україні


Валерій Залужний стане послом України у Великій Британії.

Президент Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.

Про те, що звіти Міністерство закордонних справ України.

“У четвер, 7 березня 2024 року, Президент України погодив кандидатуру Валерія Залужного на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство закордонних справ України вже направило британській стороні відповідний запит на погодження (згоду).

Попереднім послом у Великобританії був колишній міністр закордонних справ Вадим Пристайко, звільнений у липні 2023 року. З липня 2020 року він очолює посольство України у Великобританії.

Відставка Вадима Пристайка збіглася з його докором президенту Володимиру Зеленському за його “хворобливий сарказм” на адресу міністра оборони Великобританії Бена Воллеса.

Нагадаємо, 8 лютого президент Володимир Зеленський призначив новим Головнокомандувачем Збройних сил України генерала Олександра Сирського, звільнивши нинішнього головнокомандувача Валерія Залужного. У Мережі писали, що незадовго до її відставки ПО нібито пропонувала тодішньому головнокомандувачу посаду посла у Великій Британії, але він, за різними даними, відмовився.

Відставка викликала здивування в Україні та на Заході. Ми писали, що відставка Валерія Залужного на деякий час стала головною темою західних ЗМІ. Журналісти спробували оцінити ризик і з’ясувати, що стало причиною такого рішення президента Володимира Зеленського.

Водночас у Держдепі США зазначили, що президент Зеленський має право обирати та призначати свого верховного військового головнокомандувача.

9 лютого президент України Володимир Зеленський присвоїв колишньому Верховному головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному звання Героя України.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Гуменюк пояснив, чому окупанти посилено атакують Херсонщину – ТСН, новини 1+1
Следующий всі вони працюють на ворогуючі сторони – Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий