Зеленський і президент Філіппін провели розмову 3 червня в Манілі – фото


«Я приїхав на Філіппіни і вперше в історії наших двосторонніх відносин зустрівся з президентом Фердинандом Маркосом молодшим». – зазначив Глава Української держави.

Він висловив вдячність Філіппінам за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також «за чітку позицію щодо російської агресії проти нашої країни, а також за підтримку важливих резолюцій ООН».

Зеленський анонсував відкриття українського посольства в столиці Філіппін.

“Україна має намір відкрити посольство в Манілі цього року для зміцнення двосторонньої співпраці”, – повідомив глава держави.

Сторони обговорили запланований на 15-16 червня у Швейцарії установчий Всесвітній саміт миру та «важливість представлення там країн Південно-Східної Азії».

«Ми цінуємо участь Філіппін у саміті», — сказав Зеленський виданню.

Крім того, президенти обговорили двосторонню співпрацю, зокрема експорт української сільськогосподарської продукції на Філіппіни.

Президент Володимир Зеленський у Манілі зустрівся зі своїм філіппінським колегою Фердинандом Маркосом-молодшим. (фото: twitter.com/ZelenskyyUa)

Зустріч двох лідерів відбулася 3 червня в президентському палаці Філіппін після участі Зеленського цими вихідними в найбільшій в Азії конференції з безпеки в Сінгапурі.

У розмові з Маркосом він подякував йому за запрошення на Філіппіни, повідомляє Reuters.

«Ми дуже вдячні бути у вашій країні, яка підтримує Україну, нашу територіальну цілісність і суверенітет… Ми дуже вдячні за ваші чудові слова і чітку позицію щодо нас, щодо російської окупації наших територій», – сказав Зеленський своєму філіппінцю. робота колеги.

У свою чергу Маркос зазначив, що для нього «честь» відвідати Манілу українського лідера.

«Дуже приємно зустрітися, обговорити спільні для обох країн питання, і я сподіваюся, що разом ми знайдемо шлях для нас обох», – сказав Зеленському президент Філіппін.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая експерт пояснив причину – новини 1+1 – Київ
Следующий історик про те, чому українці почали уникати мобілізації - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий