Зеленський очікує допомоги від США та ЄС протягом кількох тижнів


“У мене є позитивні сигнали, що Європа, тобто країни ЄС, нас підтримують, і я також переконаний, що проблема буде вирішена за допомогою Конгресу”, – йдеться в заяві.

За його словами, українські представники провели багато різноманітних дискусій, діалогів і зустрічей. Зеленський висловив сподівання, що країна не просто втрачає час, який дорого обходиться державі.

«Оскільки під час війни ми маємо перебувати у своїй країні, важливо приїхати і поспілкуватися з партнерами, зустрітися, але тим не менше під час війни є пріоритети. Тому я вірю, що наші партнери дуже позитивно відреагують, – додав президент.

Допомога Україні від США та ЄС

Кілька місяців тому президент США Джо Байден попросив Конгрес виділити понад 100 мільярдів доларів на потреби національної безпеки. Пакет включає нові кошти на понад 60 мільярдів доларів для допомоги Україні.

Республіканці в Конгресі відмовилися підтримати таку ініціативу. Вони вимагають, щоб пакет містив жорсткіші заходи безпеки на кордоні з Мексикою.

Таким чином, Конгрес вже понад місяць намагається узгодити такі рішення для затвердження пакету. А 12 січня виявилося, що допомога Україні з боку США призупинена до затвердження Конгресом нового фінансування.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан також заблокував ініціативу ЄС щодо перерахування Україні 50 млрд євро.

У той же час The Financial Times з посиланням на джерела повідомила, що Єврокомісія готова відмовитися від деяких вимог Угорщини затвердити це рішення.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Чоловік вивіз за кордон 14 ухильників, які втекли перед мобілізацією: що придумав і чи покарали?
Следующий Чому Україна не оголошує війну РФ – пояснив екс-суддя КС

Нет комментариев

Оставить комментарий