Зеленський розкрив подробиці своєї зустрічі з військовими та спецслужбами 4 березня


Зеленський повідомив, що зустріч с Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргілевич включав обговорення найважливіших питань і завдань.

“При всіх недоліках здатність наших воїнів знищувати окупантів не повинна зменшуватися. Головнокомандувач постійно на передовій. До розробки рішень залучені справжні бойові керівники з фронту, з бригад. Сьогодні Я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових пропозицій для Сил оборони», – пояснив президент.

Глава держави також повідомила, що провела окрему зустріч з Міністр оборони Рустем Умеров.

“Постачання озброєння, чесна і правильна подача бригад. Кожна бойова бригада, кожна передова частина має отримати більше доступного сучасного озброєння”, – сказав Зеленський.

Крім того, за словами президента, вони з Умеровим також окремо обговорили тему безпілотників, у тому числі далекобійних.

Зеленський повідомив, що сьогодні також слухав доповідь голови розвідки Буданова.

“Наші спецоперації. Нам потрібен чіткий результат у вигляді знищення російської військової інфраструктури та логістики. Більший результат. І це буде”, – підкреслив він.

Більш того, за словами Зеленського, сьогодні під час звіту голови СБУ повідомив про протидію України російським ДРГ і пов’язаним з ними, а також розповів про «хороші результати знешкодження цих осіб».

«Був звіт іноземної розвідки Литвиненко. Щодо чутливих міжнародних сфер і існуючих планів Росії. Ми знаємо, які документи лежать на столі ворога і який його подальший план. Ми будемо чинити опір», – підсумував Зеленський.

Армійський аудит

Нещодавно лідер фракції “Слуга народу” в Раді Давид Арахамія заявив, що Верховний головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський проводить аудит Сил оборони.

Народний депутат зазначив, що під час перевірки були виявлені цілі підрозділи української армії, які за два роки повномасштабної війни “ніколи не були на фронті”.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В українській Феодосії було чути кілька звуків, схожих на вибух
Следующий Близнюкам варто працювати над своїми мріями, а Левам рухатися вперед: гороскоп таро на 3 березня 2024 року.

Нет комментариев

Оставить комментарий