Зеленський виступив на форумі G7 і закликав забезпечити Україну всім необхідним


«Ви добре знаєте, що нам потрібно для захисту нашого неба, для зміцнення нашої армії на землі. І ви знаєте все, що нам потрібно для підтримки та продовження нашого успіху на морі. І ви добре розумієте, що все це нам потрібно вчасно. «Ми на вас розраховуємо», — сказав Зеленський.

Президент закликав лідерів G7 не забувати, що імперські амбіції та реваншизм зникають лише тоді, коли програють ті, хто ними заражений.

“І це завжди відкриває простір для справжньої безпеки та розвитку демократії. Зараз ми чуємо: історія спостерігає. І це абсолютно так”, – наголосив він, посилаючись на слова президента США Джо Байдена в одному з його виступів до Конгресу.

Як додав Зеленський, лідерства G7 буде достатньо для відновлення безпеки.

Зустріч G7 щодо України

Як ми вже повідомляли, сьогодні лідери G7 зустрілися на зустріч, присвячену другій річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У спільній заяві після зустрічі G7, як повідомляється, закликала Росію «повністю та беззастережно вивести свої війська» з України та пообіцяла ніколи не визнавати вибори, які Росія зараз проводить або проведе на окупованих територіях.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая схеми розповсюдження - ТСН, новини 1+1 - Гроші
Следующий Командир мобілізаційно-призовного підрозділу 3-ї ОМСБр: Нікого не можна змусити воювати

Нет комментариев

Оставить комментарий