Зеленський розмовляв із президентом Санду 28 лютого


Зазначається, що глави держав обговорили останні події в Придністровському регіоні Молдови, спроби Росії дестабілізувати ситуацію в цьому регіоні та ефективні інструменти протидії впливу держави-агресора.

“Дякую за слова підтримки. Ми абсолютно на вашому боці. Ми підтримуємо вас і ваш народ”, – наголосив Зеленський.

Фото: Зустріч Санду та Зеленського (president.gov.ua)

Під час переговорів президенти приділили особливу увагу функціонуванню транспортних коридорів для експорту української продукції через територію Молдови.

Співрозмовники підкреслили, що інтеграція України та Молдови до Європейського Союзу є спільною метою обох країн, і домовилися про подальшу взаємну підтримку та координацію зусиль на шляху до членства в ЄС.

Що передувало

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що придністровські депутати під час з’їзду 28 лютого нібито проситимуть Путіна приєднатися до Росії.

Сьогодні депутати т.в.о «Придністровська Молдавська Республіка» попросила у Росії захисту в контексті «посилення тиску з боку Молдови».

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов заявив, що запит т.зв. «Придністровська Молдавська Республіка» Росії для захисту від Молдови – не той ефект, на який розраховував Кремль.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Окупація Севастополя Росією: як це було 10 років тому і як українці досі борються з окупантами
Следующий Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Хорватії - говорили про співпрацю у виробництві безпілотників

Нет комментариев

Оставить комментарий