Зеленський розповів про зустрічі, присвячені війні – обговорювали плани Росії


«Сьогодні протягом дня було проведено багато нарад, присвячених саме військовій тематиці – обстановці на фронті, наступальним діям окупанта і нашим діям – як для зриву російських планів, так і для досягнення наших цілей», – додав він. – заявив глава держави.

За його словами, відбулася доповідь головнокомандувача Олександра Сирського, а також обговорення з міністром оборони Рустемом Умеровим питання поставок озброєнь від партнерів.

«Нам потрібне значне прискорення поставок, щоб значно посилити можливості наших солдатів. На фронті мають домінувати не російські авіабомбові та ударні дії, а наша українська ініціатива – ППО, наша артилерія, наші безпілотники», – сказав Зеленський. підкреслив він.

Він пояснив, що частково це можна вирішити завдяки українському виробництву та всім, хто допомагає Силам оборони. Особливих результатів досягнуто в області дронів.

Глава держави зазначив, що Україна дуже розраховує на швидкі поставки зі США.

«Це поставки, які мають відчуватися у зруйнованій матеріально-технічній базі окупанта, у його страху опинитися десь на окупованій території, а також у нашій силі – у тій силі, яка має проявитися до Покровського та Кураховського, Северського, Лиманського, Куп’янського та на південь від держави», – додав Зеленський.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая воїн про його роботу в армійській приписці та призовній комісії
Следующий Ракетний обстріл Харкова: куди вдарили окупанти та що відомо про поранених і загиблих

Нет комментариев

Оставить комментарий