воїн про його роботу в армійській приписці та призовній комісії


Військовий, який проходить службу в ТЦК та СП, розповів, чому бійцям не варто працювати у військкоматі.

Солдат 65-ї окремої механізованої бригади Іван Гоголь, позивний «Гога», служить в одному з TCC та СП в Івано-Франківській області пояснили, чому бійці не повинні працювати у військкоматі.

Ось про що він говорить він сказав «Суспензив».

Іван Гоголь почав службу в ТЦК та СП у березні 2024 року, є заступником командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення. Зараз він бере участь у розпорядку дня армії та перевіряє роботу своїх колег під час оповіщень.

«Я вважаю неправильним те, що військові, які виграли війну, б’ють на сполох і дають виклики, тому що є певна кількість військових, у яких порушений психічний стан, а цивільне населення, м’яко кажучи, «готує штурм». А потім ми бачимо всі ці відео в TikTok, але люди не записують, як вони спілкуються, тому що для них ТЦК – це не армія», – наголосив військовий.

Іван пригадує, що коли він вперше приїхав у відпустку, до нього підходили, розпитували, обіймали. Але зараз люди реагують інакше.

“Все було чудово. Відчув себе потрібним, хотів повернутися. Останній раз приїжджали у відпустку – ну взагалі… Їдеш у формі, а хтось від тебе тікає. Воджу машину – люди тікають від мене. Я просто їду по вулиці, сказав Іван Гоголь.

Нагадаємо вам про це юрист пояснив штрафи за порушення правил військового обліку.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У МЗС України з'явився незвичайний представник (відео)
Следующий Зеленський розповів про зустрічі, присвячені війні – обговорювали плани Росії

Нет комментариев

Оставить комментарий