Зеленський сказав, чого очікує від Сирського


Сьогодні Зеленський призначив Сирського Верховним головнокомандувачем Збройних сил України. Президент відразу заявив, чого очікує від нового військового командування.

Зокрема, Сирський має представити реалістичний детальний план дій Збройних Сил України на 2024 рік, який враховуватиме реальну ситуацію на полі бою зараз і в майбутньому.

Крім того, кожна передова бойова бригада має бути забезпечена ефективним західним озброєнням. Зеленський вважає, що має бути справедливий перерозподіл такої зброї на передову.

Також Зеленський згадав про Авдієву.

«Треба вирішувати матеріально-технічні проблеми. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали дізнаються, де на складах застрягли безпілотники. Кожен генерал повинен знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні», сказав президент.

На його думку, нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабі. А також продумати та побудувати ефективну систему ротації в армії. Президент вважає, що за основу може слугувати досвід окремих бойових частин Збройних Сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України, де така система існує.

«Нам потрібне чітке підвищення якості підготовки солдатів – тільки бійці тренуються на передовій. У структурі Збройних Сил створюється новий вид військ – Збройні сили безпілотних систем. Треба призначити першого командира», – сказав Зеленський.

Звільнення Залужного і призначення Сирського

У четвер, 8 лютого, Зеленський оголосив про рішення відправити у відставку Верховного головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Новим Головнокомандувачем Збройних сил України став Олександр Сирський.

Відставка Залужного

Нагадаємо, чутки про відставку Валерія Залужного з посади Верховного Головнокомандувача Збройних сил України з’явилися наприкінці січня 2024 року. Хоча про можливе звільнення Залужного в мережі вже писали.

Відомо, що між президентом Володимиром Зеленським і Валерієм Залужним був конфлікт, перші тертя з’явилися влітку 2022 року.

Конфлікт загострився через фактичний провал контрнаступу. Як повідомили РБК-Україна джерела в Банковому, основним джерелом усіх оптимістичних прогнозів стали запевнення генералів про успішність угоди.

Деталі подій між Зеленським і Залужним і що передувало звільненню головкома – читайте матеріал РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Було відомо, чи можна в Україні мобілізувати 500 тисяч людей. Українці - новини 1+1
Следующий Умеров – про відставку Залужного – новини 1+1 – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий