Зеленський відреагував на загрозу заморозити війну в Україні


“Немає жодного тиску з боку партнерів, щоб зупинити нашу оборону. Я б не сказав про припинення бойових дій, але все-таки це наш захист. Припинення нашої чесної оборони і припинення нашої боротьби. Ніякого тиску з цього приводу немає. Поки ні, – сказав глава держави.

Зеленський додав, що чув і читав у ЗМІ про погрози Росії заморозити війну. Водночас він підкреслив, що офіційно партнери не подавали відповідних сигналів.

“Є різні голоси. Я чув, читав і знаю в ЗМІ. Є різні голоси і є різні дискусії. Я думаю, що партнери ще офіційно не готові давати нам правильні сигнали. Принаймні я їх не чув особисто”, – сказав президент.

ЗМІ повідомляють про заморожування війни

Нагадаємо, наприкінці грудня The New York Times повідомила, що російський диктатор Володимир Путін нібито надіслав дипломатичними каналами сигнал про готовність заморозити війну в Україні.

Більше того, за непідтвердженою інформацією, пропозиції про припинення вогню Путін направив роком раніше, восени 2022 року.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країни Заходу не просять Україну вести переговори з Росією про заморожування війни. А в Офісі президента України закликали світ припинити жити ілюзіями – Путін продовжить воювати і вбивати.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Нардеп назвав причину – новини 1+1 – Україна
Следующий Борг за електроенергію – українцям знову відключать світло – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий