Нардеп назвав причину – новини 1+1 – Україна


Нардеп назвав причину – новини 1+1 – Україна

Ірина Фріз обґрунтувала свою позицію щодо необхідності відкликання урядового законопроекту про мобілізацію.

Платити за мобілізація зі змінами, внесеними Радою Міністрів, мають бути відкликані та змінені або внесені доповнення в іншій редакції.

Про те, що заявив він Представниця Європейської Солідарності в Комітеті з національної безпеки Ірина Фріз у Facebook аргументувала свою позицію.

«Сьогодні, 8 січня, під час засідання Комітету з питань національної безпеки і розвідки вона наголосила представникам Кабінету міністрів, що навіть обговорюється ідея зняття з мобілізації через рівень оплати праці – який вже є. називають цинічною та ганебною «розплатою» – це знищення України як правової держави. Це порушує всі наші існуючі стандарти та суперечить міжнародним конвенціям, які ми ратифікували. Той, хто просуває це в інтересах великого бізнесу під гаслом – необхідність функціонуючої економіки – не тільки викликає подальше обурення суспільства і провокує розкол, але й завдає удару по державі. Свідомо чи ні, але я впевнений, що ця «креативна ідея» знову може стати квитком для агресора на знищення єдності українців», – зазначив народний депутат.

Крім того, під час обговорення Ірина Фріз наголосила, що надання ТКК своїми рішеннями надмірних повноважень щодо внесення/видалення даних до Єдиного реєстру боржників суперечить Конституції та несе в собі корупційний ризик. Що не рідкість у цьому випуску.

«Підведення підсумків. У цій редакції Кабінет міністрів має визнати недійсним законопроект і внести доповнену або іншу редакцію, яка стосуватиметься блокових змін, а не всіх законів, які були підвладні «примхам» різних цов (центральних органів влади – ред.). Інколи треба визнавати помилки і виправляти їх, щоб досягти результату, якщо президент і влада дійсно до цього налаштовані», – підсумував народний депутат.

Читайте найважливіші новини дня:

Нагадаємо, за словами секретаря Комітету національної безпеки і оборони Романа Костенка: Рішення комітету має бути прийнято 9 січня. Нагадаємо, 8 січня закінчується термін подання до парламенту альтернативних законопроектів (станом на 7 січня їх було чотири). Щоправда, поки невідомо, який законопроект буде винесено на голосування в Раді – урядовий №10378 із поправками чи альтернативний авторства нардепа Олексія Гончаренка.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Втрати ворога - ЗСУ підбили танк ЗС РФ - Україна
Следующий Зеленський відреагував на загрозу заморозити війну в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий