26 січня Зеленський провів засідання штабу, під час якого йшлося про ракети та безпілотники


“Авдіївка, Куп’янськ, південь – усі найважливіші напрямки наших операцій. Детальні доповіді головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова, Гнатова та інших”, – сказав він.

За словами Зеленського, наступною темою засідання Ставки стали снаряди.

«Шукаємо нові контракти, взаємодіємо з партнерами в ритмі міжнародних транспортних вузлів, постійно нарощуємо власне виробництво. Також безпілотники, які працюють над збільшенням як обсягу, так і діапазону використання», – сказав він.

Крім того, Президент заслухав доповідь про захист кордонів і прикордонних районів, особливо від російського повітряного терору.

«Я розпорядився підготувати детальні плани подальшої охорони повітря міст, муніципалітетів і критичних об’єктів», – додав він.

Снаряди для України

У березні минулого року міністри оборони та закордонних справ ЄС узгодили план спільних закупівель боєприпасів для України. Він передбачає поставку Збройним Силам України 1 мільйона ракет протягом найближчих 12 місяців.

Однак уже в листопаді 2023 року ЄС поінформував членів про те, що навряд чи зможе передати Україні обіцяний 1 млн артилерійських снарядів. Цей план мають реалізувати до березня 2024 року.

Пізніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ все ще розраховує отримати повний пакет артилерійських снарядів і закликав тиснути на лідерів ЄС з цього приводу.

Водночас міністр оборони Естонії Ханно Певкур закликав країни ЄС підтримати поставку Україні мільйона ракет.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Арахамія пропонує відправляти нардепів і чиновників на навчання разом з іншими українцями
Следующий Ситуація в районі Авдіївки - ворог готує масований наступ - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий