Арахамія пропонує відправляти нардепів і чиновників на навчання разом з іншими українцями


Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія пропонує організувати військові навчання для всіх урядовців і нардепів.

Давид Арахамія запропонував, щоб депутати та державні чиновники проходили військові навчання на спільних умовах з іншими українцями.

Про це він сказав під час дискусії «2024: сценарії для країни», пише він LB.ua.

На думку парламентарія, це може мотивувати українців не боятися мобілізації та проходити навчання.

Арахамія стверджує, що потрібно ретельно пояснювати українцям, як відбувається мобілізація, адже багато хто думає, що отримавши призов і пройшовши ВЛК, вони відразу потрапляють на «школу», де немає належної підготовки, а потім йдуть прямо на фронт.

Арахамія пропонує, щоб чиновники частково проходили навчання у військових навчальних центрах. Зараз усі нардепи відсторонені від мобілізації.

«Я не маю на увазі, що ми будемо тренуватися замість сесій. Будемо робити це за сумісництвом», – сказав він.

Нагадаємо, в Україні в рамках мобілізації створюють нові частини та бригади. Усі спеціалісти розшукуються у Збройні сили України, тож мобілізовані можуть висловити свої побажання щодо того, де саме вони хочуть служити в армії. Однак навчання на першому місці. Як це відбувається, розповів начальник Служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Володимир Фітьо.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Резервні гроші: Рада пропонує ввести плату за відстрочку від мобілізації
Следующий 26 січня Зеленський провів засідання штабу, під час якого йшлося про ракети та безпілотники

Нет комментариев

Оставить комментарий