26 загиблих, 42 постраждалих – про те, як минув тиждень на Дніпропетровщині, розповів Микола Лукашук |


Голова Дніпропетровської обласної ради зазначив, що цей тиждень був для Дніпропетровщини надзвичайно важким. Напевно, одним з найскладніших за весь час повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну: 

«Від початку цього тижня сигнал повітряної тривоги в області вмикався тридцять разів. Під обстріли збройними силами російської федерації протягом тижня потрапили 4 райони Дніпропетровщини: Нікопольський, Синельниківський, Криворізький та Дніпровський. Понад півтора десятка наших населених пунктів зазнали атак. Ворог здійснив близько трьох десятків обстрілів зі ствольної артилерії, Градів та Ураганів».

За тиждень в області постраждало 42 особи, 31 людина отримала поранення саме під час атаки у Чаплиному, 25 людей загинули. 

«Наразі пошукові роботи у Чаплиному завершені. Триває процес відновлення руху поїздів», — спрокоментував голова облради.

Щодо переселенців, від початку тижня кількість внутрішньо переміщених осіб на Дніпропетровщині зменшилась на 2 тисячі громадян. Нині в області проживає 315,5 тис переселенців. 

«Нагадую про дію Урядової соціальної програми «Прихисток», в рамках якої переселенці можуть знайти житло. А громадяни, які прихистили внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію від держави», — зазначив Микола Лукашук.

Станом на сьогоднішній день в межах ініціативи в області є 2704 вільних місця. За цим показником Дніпропетровщина посідає друге місце серед регіонів України.

Про навчальний рік. Голова обласної ради підтвердив, що більшість громад ввели дистанційну форму навчання у школах. Втім, деякі території ще не визначились, чи буде навчання повністю дистанційним або у змішаній формі. 

«Також хочу зазначити про опалювальний сезон. Нині ми готуємось до його початку, це одне з головних завдань. Днями в Міністерстві розвитку громад та територій повідомили, що місцеві бюджети отримають 14 млрд гривень для забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2022/2023 року. Рішення про те, скільки саме буде перераховано громадам Дніпропетровщини, ще очікуємо», — підсумував Микола Лукашук.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Концерт до Дня Незалежності України: Дніпропетровський академічний театр опери та балету представив прем‘єру балету «Нескорені» |
Следующий Точная и качественная диагностика слуха в Киеве: 5 убедительных причин посетить Центр «Симерекс»

Нет комментариев

Оставить комментарий