Чи можна буде ігнорувати електронні дзвінки – Україна?


В Україні можливе запровадження електронних повісток для військовослужбовців.

В Україні в рамках посилення мобілізації розглядають можливість запровадження електронного порядку.

Адвокат Катерина Аніщенко ж коментарі РБК-Україна відповіло, як будуть надсилатися ці дзвінки і чи можна буде їх ігнорувати.

За словами юриста, якщо запропоновані в проекті зміни будуть прийняті, кожна особа, яка проходить військову службу, повинна буде завести свій «Електронний призовний рахунок».

“Загалом ми не надаємо громадянам електронну адресу та номер телефону за паспортом, немає ідентифікаційних ознак. Але, згідно із законопроектом, у цьому випадку особа несе повну відповідальність за надання достовірних інформації при реєстрації в такому акаунті», – каже Аніщенко.

За її словами, повістки можна надсилати подібно до того, як зараз працює електронний суд: коли конкретні судові рішення надсилаються на електронну адресу адвоката чи фізичної особи. І якщо сповіщення потрапило в спам або людина не побачила листа, це не знімає з неї відповідальності.

«Фрази «не бачив», «не заходив в електронний кабінет» або «не читав лист» не працюватимуть… Вважається, що вас правильно повідомили про обов’язок з’явитися. у військкоматі», – підсумувала Катерина Аніщенко.

Раніше нардеп Маріанна Безугла розповіла про нові деталі закону про мобілізацію. Зокрема, в Україні планується запровадити електронний облік військовозобов’язаних та електронний облік призовників (посвідчення захисника).

Нагадаємо, сьогодні, 4 січня, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розпочав роботу над законопроектом про мобілізацію.

ТСН.ua розповідав, як працюватиме електронний кабінет і коли повістка на ньому вважатиметься врученою, а також яка відповідальність передбачена за її ігнорування.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая які регіони в зоні ризику - Україна
Следующий Милованов запропонував збільшити оклади військовим і навів цю цифру

Нет комментариев

Оставить комментарий