Милованов запропонував збільшити оклади військовим і навів цю цифру


Милованов запропонував збільшити оклади військовим і навів цю цифру

Тимофій Милованов пояснив: щоб зарплата солдата становила 300 тис. злотих. стало реальністю, уряд має підняти середню зарплату звичайного українця до 75 тис. злотих. гривні.

Екс-міністр економіки та президент Київської школи економіки Тимофій Милованов запропонував підвищення зарплати військових до такого рівня, що вистачає волонтерів. Наприклад, до 300 тис. грн на місяць.

Ось про що він говорить він написав на Фейсбуці.

“Давайте порахуємо, скільки для цього потрібно грошей. До війни робоча сила в Україні була близько 17 мільйонів, а зараз… не знаю, скажімо, 14 (і це оптимістично – тому що є призов і Міграція).Треба призвати півмільйона людей.Це 3,5%, тобто 1 призовник на кожні 27 непризваних.То загалом 27 осіб мають сплачувати додатково 300 тис. грн податків на місяць. Це трохи більше 11 тис. грн. в середньому на одну особу. Це можливо? Теоретично так, але це потребуватиме значного підвищення податків і боротьби з ухиленням від сплати податків», – написав він.

Милованов пояснив: для того, щоб така військова зарплата стала реальністю, уряд має підняти середню зарплату простого українця до 75 тисяч гривень.

“Це можна оцінити, виходячи із середньої зарплати. Зараз середня зарплата становить 13-14 тис. грн. І щоб з неї сплатити ще 11 тис. податків, вона має зрости на 61 тис. грн. Тобто середня зарплата повинна становлять 75 тис. грн.. Як вважаєте, це можливо? — запитав президент Київської школи економіки.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції 19 грудня він говорив про мобілізаційний план. За його словами, Генштаб пропонував мобілізувати додатково 450-500 тисяч. Люди.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Чи можна буде ігнорувати електронні дзвінки - Україна?
Следующий Мобілізація в Україні - Штурмовик звернувся до тих, хто боїться йти в армію - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий