День прапора у Дніпрі почався з урочистостей – свято відзначили підняттям одного з найбільших стягів країни |


До заходу долучились військові, представники силових структур, а також обласної та міської влади.

«Синьо-жовтий прапор для українців − це символ волі і боротьби за незалежність. Сьогодні ми бачимо, наскільки дорогою є ціна нашої свободи. Тисячі захисників і захисниць виборюють її на фронтах, ми ж підтримуємо українських воїнів в тилу.

Тому сьогодні ми піднімаємо синьо-жовті прапори, аби показати всьому світу, що не здамося російським окупантам. Не віддамо їм нашу землю і наше майбутнє.

У сміливості немає меж і є два кольори – це кольори українського прапора. Наша держава довела це своєю боротьбою проти російських загарбників», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Присутні вшанували пам‘ять загиблих українців хвилиною мовчання.

«Сьогодні особливий День Прапора для кожного українця. Піднімаємо один з найбільших стягів на знак нашої єдності. На жаль, в Україні є тимчасово окуповані території, де загарбники вивішують свої прапори, але не за горами той день, коли над кожним будинком майорітиме синьо-жовтий символ боротьби, незламності і свободи!», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

«Ми хочемо показати, що ми не боїмося. Ми поруч один з одним, разом з обласною владою. На своїх робочих місцях.

Вітаю всіх дніпрян, всіх земляків з Днем Прапора! Тільки разом, тільки до Перемоги!», – сказав очільник міської ради Дніпра Борис Філатов.

!_IMG_4137!_IMG_3929 !_IMG_3967 !_IMG_4016 !_IMG_4018 !_IMG_4022 !_IMG_4024 !_IMG_4028 !_IMG_4033 !_IMG_4035 !_IMG_4084 !_IMG_4095 !IMG_8131

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая «Краща спортивна територіальна громада Дніпропетровщини 2022 року»: у Магдалинівці відбулась комплексна спартакіада |
Следующий На Вас чекає перший похід до секс шопа — 4 аспекти від «Sorano», про які треба знати перед відвідуванням такого

Нет комментариев

Оставить комментарий