Днями у великій залі спорткомплексу «Олімпійські резерви» відбувся VI Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка».


Участь у змаганнях взяли 234 спортсменки з 10 областей України віком від 10 до 15 років.

Справжнім сюрпризом та мотивацією для гарного виступу на татамі для всіх учасниць стала поява в залі лідерки збірної України, бронзової призерки чемпіонату світу та турніру Masters Єлизавети Литвиненко.

«В основі дзюдо лежать два основні філософські принципи: якнайкраще використання тіла і духу; взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу. Першому вчать виключно тренери, другому – оточення. Я завжди кажу, що дитина – це маленька людина до якої треба відноситись так само шанобливо, як і до дорослої людини. Коли маленькі спортсмени бачать на турнірах іменитих спортсменів та мають можливість поспілкуватися з ними – це успіх і розвиток для цього виду спорту, адже під час такого спілкування дитина росте емоційно та ментально, в неї підвищується мотивація досягати кращих результатів. Дзюдоїсти – це сім’я в якій однин одного підтримує і завжди приходить на допомогу», – сказав Григорій Король, Президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Гарні результати показали спортсменки спортивного закладу обласного підпорядкування – КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з дзюдо» ДОР». Вони вибороли 18 медалей: золотих – 8 , срібних – 2 , бронзових – 8.

«Ці змагання — унікальні, оскільки в них приймають участь відразу декілька вікових груп учасниць. Дівчата можуть показати себе, побачити інших спортсменок та їх рівень, поспілкуватися між собою та відчути спортивний запал. Вважаю, що спортсмени обов’язково повинні брати участь у турнірах різних рівнів, адже це безцінний досвід і вже потім перемога» — зазначила Лілія Гиренко, начальник управління з питань культури та спорту виконавчого апарату обласної ради.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Молодь, лідерство, перспективи: до Дня студента в обласній раді провели інтерактивний круглий стіл.
Следующий У Дніпрі відзначили День гідності та Свободи

Нет комментариев

Оставить комментарий