Допомога ЗСУ, переселенцям та організація заходів безпеки у Криворізькому районі


IMG 3374 1 1366x768 1
IMG 3374 1 1366x768 1

Збір одягу, білизни, засобів гігієни для бійців та переселенців, плетіння маскувальних сіток: за ініціативи місцевої влади та обласних депутатів, у співпраці з міжнародним соціальним центром допомоги «Здоров‘я, Етика, Освіта» було доставлено гуманітарну допомогу до Кривого Рогу.
Окрім того, депутати і волонтери долучаються до допомоги ЗСУ, штабам територіальної оборони у Криворізькому районі, а також спільно з волонтерськими організаціями допомагають Харкову, внутрішньо переміщеним особам та сім’ям з маленькими дітьми.

«Кожного дня ведуться роботи з укріплення і оснащення оборонних об’єктів. Працює важка техніка: екскаватори, крани, бульдозери. Будуються взводні опорні пункти, блок-пости, бліндажі, укріпрайони навколо Кривого Рогу і далі на південь. Окопалися, побудували і цілодобово, щоденно продовжуємо роботи з укріплення наших рубежів. Також завозиться все необхідне обладнання, техніка, матеріали, автомобіль для ЗСУ в південному напрямку», — розповідає депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко.

Також депутати разом з помічниками і волонтерами організували виготовлення бронежилетів, щонеділі направляють до Харкова гуманітарні вантажі: ліки, харчі, необхідні для цивільних громадян і ЗСУ.

«Регулярно повідомляємо жителів Криворізького району про стан безпеки, застереження про дії ворога в Криворізькому районі, розклад руху транспорту і маршруток для евакуації, проводимо консультації онлайн з лікарями, юристами, роз’яснення щодо допомоги ВПО», — підсумувала Марія Бабенко.

IMG_3375 IMG_3377 IMG_3378 IMG_3379

Предыдущая Дніпровський академічний театр драми та комедії влаштовує концерти для переселенців та українських воїнів
Следующий Голова Дніпропетровської обласної ради виступив на засіданні Сеймику Нижньосілезького воєводства

Нет комментариев

Оставить комментарий