Замість гри на сцені нині вони працюють в тилу |


Актори Дніпропетровського академічного театру опери та балету організували масштабну волонтерську роботу. У своєму штабі артисти організували пункт збору, де працюють усім колективом.

«Ми надамо допомогу всім, хто зараз її потребує — біженцям з різних міст, хлопцям на передовій, пораненим в лікарнях. Роботи вистачає: розігружаємо, збираємо, фасуємо, домовляємось, організовуємо перевезення й розселення. Втім втоми нема, бо ж це поклик скидця й кожен допомагає з нас розуміє для чого працює», — розповіла працівниця штабу волонтерського центру Dnipro Opera Тетяна Галкіна.

Окрім цього артисти залучились підтримкою своїх міжнародних партнерів.

«Ми звернулись до наших закордонних партнерів, з якими в мирний час організовували спектаклі, концерти та фестивалі. Попросили їх поширювати правдиву інформацію про те, що коїться у нас в Україні, виходити на мітинги підтримки, а також долучитись до збору гуманітарної допомоги. Й вже отримали кілька машин з «гуманітаркою» із Польщі та Німеччини», — сказав директор та художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук.

Про потреби волонтерського штабу та актуальні ініціативи охочі можуть дізнатись на фейсбук-сторінці Dnipro Opera.

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая До УВАГИ тих, хто їде до Італії |
Следующий Взрывы от авиа ударов в Днепре с утра 11.03.2022

Нет комментариев

Оставить комментарий