Корупційні схеми у харківському ЖКГ


korupciya zhkh
korupciya zhkh

Впродовж 2018-2020 років КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» уклало договори на проведення капітальних та поточних ремонтних робіт житлових будинків, розташованих, в тому числі, і Індустріальному районі м. Харкова.

В свою чергу, маючи потужності для проведення вказаних робіт самостійно, вказане підприємство укладало договори субпідряду на виконання робіт, зазначений у договорах, з рядом підприємств, які мають ознаки «спорідненості» та пов’язані між собою своєю господарською діяльністю, а саме з ПП «Харківстартстрой», ПП «Престіж Буд Сервіс», ТОВ «Будтехком Плюс», ТОВ «Будпромсистема», ТОВ «Корнекс Індастрі», ТОВ «Мідгарт ЛТД», тощо.

Реклама: Рекомендуем оценить сайт вулкан 24 игровые автоматы для отдыха и хорошего настроения..

Крім того, фактично всі роботи, по яким укладалися договори, виконувались КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», про що свідчить те, що підприємства, з якими укладалися договори на виконання субпідрядних робіт, не мають ані трудових, ані технічних ресурсів.

Як вже неодноразово писали активісти, КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство приймало участь у тендерах, де основними або єдиними конкурентами були вказані вище підприємства, однак завжди переможцем виходило КП «ХРБП».

Источник: https://kriminalukraine.com.ua/ и https://kh-news.net/mestnoe/item/18732-kharkivski-aktivisti-b-yut-na-spolokh-koruptsiya-v-mistsevomu-zhkg.html

Предыдущая Безопасность и практичность фасовочных пакетов для предприятий и в быту
Следующий Як працює лазерна епіляція Moveo?

Нет комментариев

Оставить комментарий