МАУП знову посідає перше місце в рейтингу «Топ 200 Україна» серед приватних закладів охорони здоров’я – Україна


Експерти врахували сучасні тенденції розвитку української вищої освіти,

17 червня 2024 року Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у співпраці з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднили 18-й академічний рейтинг університетів. «200 кращих Україна 2024». За підсумками цього найвпливовішого рейтингу MAUP знову виграли першість серед рядових військових округів нашої країни!

Цього року експерти врахували актуальні тенденції розвитку української вищої освіти, яка перебуває у стані глибоких реформ і зазнає великих втрат внаслідок широкомасштабного військового вторгнення Росії.

Рейтинг «Топ-200 Україна 2024» базується на обробці великої кількості даних про роботу університету (Big Data), які можна отримати з відкритих джерел і чию достовірність можна перевірити.

Список створено за трьома основними принципами: прозорість і незалежність рейтингу, комплексність діяльності університету та пріоритетність євроінтеграційних процесів (на основі вагових коефіцієнтів 6 міжнародних і 4 національних показників ефективності).

Нагадаємо, цього року Академія вже досягла лідерських позицій у трьох міжнародних рейтингах: Scopus, Webometrics та THE Impact Ratings.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський і Сирський приїхали на Донбас і представили командувача Об'єднаних сил
Следующий Зеленський заявив, що США виділяють кошти на терміновий друк дитячих книжок в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий