нові скандали з ТЦК сколихнули мережу, новини 1+1 – Ексклюзив ТСН


Останні події вас здивують.

Нові епізоди «полювання на ТКК» в Україні шокують мережу. Солдати женуться за чоловіками, збивають з ніг і «обмотують» бісером. Військові не підтримують таку «м’яку» мобілізацію. ТКК мовчить і навіть порушує кримінальні справи проти військовозобов’язаних, які не з’являються до ВЛК.

Про всі деталі резонансних ситуацій за участю представників ТКС журналістка Вікторія Панченко розповіла в ексклюзивному сюжеті для ТСН.ua.

«Важка» робота TCC

В Одесі з маршрутки намагалися витягнути чоловіка, який показав листок непрацездатності. Але представник ТКС захотів уважно ознайомитися з військовим квитком. Крім того, військовий комісар заявив, що пред’явлені документи фальшиві.

А у Львові місцеві зняли на відео, як люди у формі “пакують” чоловіка в автомобіль.

Схожа ситуація сталася і в Чернівцях. Нас знову заганяють в автобус. Відразу чотири людини в формі одного відповідального за військову службу.

Інакше вони кинулися в погоню, вони, мабуть, хотіли погратися. Повідомляється, що на Чорновола у Львові кілька чоловіків у формі переслідували чоловіка, який намагався від них втекти.

Попри це люди у військовій формі схопили чоловіка та традиційно силою завантажили в мікроавтобус.

В додаток. Якщо представникам TCC не вдасться наздогнати свою «двійку», вони просто розчавлять їх своєю машиною. У мережі повідомляють, що в місті Бучач Терпопільського району зняли шокуючий матеріал.

Якщо ви думаєте, що бачили все, ви помиляєтеся. У мережі поширюється відео, на якому працівники ТЦК нібито зайшли на будівництво і викликають будівельників. Фільм нібито знімали у Тернополі.

Водночас військові не розуміють таких дій ТЦК і не підтримують «лагідну» мобілізацію, яку ми щодня спостерігаємо на вулицях України. Про те, що заявив він командира відділення та художник цивільного життя Дмитро Гапчинський в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA.

Але хоч якось ТКК реагує на «законні» дії своїх підлеглих. Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної допомоги проводить службове розслідування за фактом затримання волонтера Кирила Тарана. Нагадаємо, у суботу, 16 березня, дружина загиблого виклала в мережу відео, на якому видно, як люди у формі фізично зупиняють волонтера посеред вулиці та штовхають його в автобус.

Жінка стверджує, що під час інциденту працівники відділу порвали її чоловікові куртку та штани, зламали окуляри та телефон. Додає, що жодних повідомлень на місці затримання не видавали. Згодом чоловіка відпустили.

Однак на цьому історія не закінчилася. У Львівському обласному ТЦК та СП повідомили, що проти Кирила Тарана відкрито кримінальне провадження за фактом його неявки 20 березня на виклик для проходження військово-лікарської комісії. У військкоматі пояснили, що поважних причин неявки не вказали.

«Ми тримаємо в курсі ситуації з громадянином Кирилом Тараном, про якого вже писали ЗМІ. Пан Таран не з’явився 20 березня на наказ про проходження військово-лікарської комісії. Жодних поважних причин неявки він не вказав.

Проти військовослужбовця Кирила Тарана порушено справу за ст. 336 Кримінального кодексу України «Ухилення від призову на строкову військову службу за призовом на строкову військову службу шляхом призову осіб з числа резервістів на особливий період». Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Нагадаємо, 17 березня 2024 року військовозобов’язаного Кирила Тарана в присутності адвокатів викликали на військово-лікарську комісію на 20 березня 2024 року. Довідка: у встановлений законом термін Вказана особа за викликом не з’явилася.

Волонтер уже відреагував на заяву ТЦК і запевнив, що все, що там написано, неправда.

«17 березня 2024 року після повідомлень у ЗМІ про ситуацію, яка склалася навколо мене, мене повернули до Львова, а потім відпустили. Того ж дня я звернувся до лікарні, щоб оформити тілесні ушкодження та пройти медичне обстеження.

Після огляду лікарем мені призначили лікування. На моє прохання 19.03.2024 мій адвокат надіслав поштою заяву до РТЦК та Шевченківського СП з проханням визнати мою неявку до РТЦК та СП 20.03.2024 поважною (згідно запиту для особистого уточнення облікових даних). До заяви були додані медичні довідки лікаря про поважність причини мого неявки.

Крім того, повідомляю, що відповідно до п. 11 ст. 15 Закону України «Про військову службу і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-ХІІ є вагомою причиною неявки військовозобов’язаних на призовні місця у строки, встановлені КПК та СП. , тобто підтверджених відповідними документами, зокрема хворобою.

Таким чином я повідомив про важливість причини мого неявки до РТЦК та початкової школи. Шевченка, а отже, інформація, викладена на сторінці ТЦК та СП у Львівській області без належних доказів моєї неявки та реєстрації ЄРДР, не підтвердилася».

Але не все так просто, як кажуть. Під повідомленням відомого волонтера з’явилися цікаві коментарі:

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: ШОК! TCC піднявся ще вище! Вже ловлять призовників на будівництві та навіть на деревах!

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Головні новини ночі 26 березня 2024 від ТСН.ua - Україна
Следующий Зеленський розповів про можливість виїзду студентів на навчання за кордон

Нет комментариев

Оставить комментарий