Обласній швидкій допомозі — 20 років


Сьогодні свій ювілей святкує Дніпропетровський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про роботу медиків в умовах воєнного положення розповів керівник закладу Радій Шевченко:

«У нас один з найпотужніших центрів швидкої допомоги. Працюють 225 бригад, по області функціонують 6 станцій, загалом у нас понад 3200 співробітників, більше 300 лікарів і 1 500 фельдшерів, 750 водії швидкої».

Радій Шевченко розповів, що з порятунком поранених лікарі дніпропетровської швидкої стикнулися ще у 2014 році:

«З того часу жоден поранений, якого ми евакуювали, не втратив життя. І цього разу 24 лютого ми були повністю готові рятувати наших бійців. Як і у 2014 році ми працюємо не тільки на Дніпропетровщині, ми також допомагаємо Донецькій, Луганській, Запорізькій та іншим областям, де ведуться бойові дії», — зазначив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Він розповів також, що центр взяв на роботу 44 фахівця з обласних центрів швидкої інших регіонів, яким довелося покинути свої домівки.

«В області всі працюють згуртовано, я дякую і волонтерам, і обласній владі. Вже 12 нових авто швидкої ми отримали, три з них — з рук голови облради Миколи Лукашука. Держава також закупила нам 13 автівок, ще частину передають волонтери. 32 машини ми передали до ЗСУ. Також у центрі підготовки ми навчили близько 800 медичних фахівців тероборони тактичній медицині», — підсумував Радій Шевченко.

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая «Рушник єдності» побував у Дніпрі.
Следующий З вірою в ЗСУ та в перемогу України!

Нет комментариев

Оставить комментарий