Пошкоджені колії, вагони та контактні мережі: в ДСНС Дніпропетровщини розповіли … | Дніпропетровська обласна рада


Пошкоджені колії, вагони та контактні мережі: в ДСНС Дніпропетровщини розповіли подробиці ракетних ударів по Павлоградському району, що сталися сьогодні вдень.

Як повідомила прес-офіцерка ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Євгенія Дудка, сьогодні вдень одна ворожа ракета вдарила по залізниці. Внаслідок обстрілу вибухнули вагони, пошкоджено електромережі і шляхопроводи. Нині рух потягів зупинено.

«Була ще одна ракета. Вона влучила у відкриту місцевість, після чого виникла пожежа. Зараз рятувальники вже ліквідували займання в екосистемі. За попередньою інформацією, одна жінка дістала поранення уламками ракети», – розповіла Євгенія Дудка.

Очільник Павлограда також зазначив: внаслідок обстрілу в місті нині пошкоджено житлові будинки. Поранених серед військових чи цивільного населення немає.

«Вже вирішується питання з заміни розбитих після вибуху вікон в житлових будинках. Зараз вивчаємо ступінь пошкоджень. З матеріального резерву обов‘язково надамо необхідні матеріали. Сподіваюсь, протягом кількох днів все буде відновлено», – зазначив Анатолій Вершина.Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Володимир Зеленський провів нараду з економічними блоками Офісу Глави держави та... | Президент Украины
Следующий 20:05. Один з найважчих днів за останні 38 діб добігає кінця. Пообіді та надвеч... | Дніпропетровська обласна рада

Нет комментариев

Оставить комментарий