Про дотримання права осіб на БПД: особливості роботи з підрозділами Національної поліції на Прикарпатті


Про дотримання права осіб на БПД: особливості роботи з підрозділами Національної поліції на Прикарпатті

Про право на захист під час адміністративного затримання осіб 28 січня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук обговорював на робочій нараді з керівництвом та співробітниками поліції Прикарпаття.

На зустрічі особлива увага зверталась на дії територіальних органів поліції, поліцейських щодо дотримання вимог законодавства в частині інформування регіональних центрів з надання БВПД про випадки адміністративного затримання осіб.

 

У своєму виступі директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук поінформував присутніх про забезпечення права на захист та порядок дій працівників під час адміністративного затримання осіб. Він акцентував на необхідності дотримання вимог чинного законодавства, в тому числі «Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

«Хоч адміністративне затримання є одним із обмежувальних заходів, суб’єктами інформування не надаються повноваження інформувати регіональні центри про адміністративні затримання осіб, якщо такі особи захищають себе особисто або запросили захисника», – зазначив  Михайло Євчук.

На робочій нараді були присутні заступники начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк та Остап Білейчук, старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олег Яворський, працівники територіальних підрозділів поліції Прикарпаття.

 


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Співпраця з представником білоруської спільноти БО “Наш дім”: круглий стіл у Львові
Следующий Забезпечення прав людини в адміністративних та кримінальних процесах

Нет комментариев

Оставить комментарий