Про колапс на вокзалі, скасування штрафів за несплату «комуналки» й інформаційну війну |


Через наплив бажаючих покинути межі міста, на вокзалі Дніпра виник колапс. Тому відсьогодні чоловіків призовного віку, які бажають відправити в інше місто свої родичів, закликають робити це до межі привокзальної площі. В місті будуть організовані лінії проходу. Там за рухом пасажирів спостерігатимуть правоохоронці. Про це розповів на брифінгу міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Закликаю також мешканців не займатись самодіяльністю! Я вже отримав низку повідомлень, про те, що окремі громадяни «тикають пальцями» на інших, мовляв, це диверсанти, телефонують до поліції, зводять самотужки блокпости. Нагадую, в Дніпрі працює Служба Безпеки, поліція, нацгвардія, ТрО. Дуже б хотілось, аби ці «народні дружини» припинили займатись самодіяльністю й діяли чітко з дорученнями силовиків, військового командування та займались тим, що їм говорять, а не те, що їм заманеться», — наголосив міський очільник.

Він також закликав людей не «харчуватись інформаційним спамом». Борис Філатов повідомив, що регіоном ширяться фейки про те, що керівництво області й міст Дніпропетровщини втекли, про нестачу води, хлору, провізії, капітуляцію України та інше. Всі ці факти мер спростував й попросив людей користуватись тільки офіційними джерелами інформації.

«Щодо комуналки. Штрафи за несплату послуг ми на якийсь період скасовуємо. Люди можуть оплачувати комунальні послуги «в розстрочку». З міського кошторису ми намагатимемося покривати витати Дніпроенерго й водоканалів. Однак ви маєте зрозуміти, що тотальна несплата послуг може призвести до того, що нам ні за що буди купувати реагенти й платити комунальникам зарплату. Я бачу скільки зараз люди витрачають на потреби армії й це мені дуже тішить, однак комунальні служби — це також об’єкти критичної інфраструктури та вони не менш важливі за армію, волонтерство й тероборону», — сказав мер Дніпра.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Криміногенна ситуація на Дніпропетровщині |
Следующий Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука про ситуацію в області станом на 18:30 |

Нет комментариев

Оставить комментарий