Професійна підготовка та якісна робота для наших ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та родин загиблих бійців.


Дніпропетровська обласна служба зайнятості долучилася до проведення програми компанії Lugera Ukraine «Повернемо таланти в Україну», завдяки якій понад тисяча постраждалих від війни українців зможуть безкоштовно підготуватися та отримати якісну та кваліфіковану роботу.

Цільовою аудиторією програми є ветерани, внутрішньо переміщені особи, сім’ї загиблих військовослужбовців та біженці, які повертаються в Україну.

Відновлення та відбудова України не можливі без повернення до повноцінного робочого життя наших громадян. Тому робота для цих категорій громадян є вкрай важливою, щоб відбудувати та відновити своє життя в реаліях війни та реінтегруватися у суспільство.

Очікується, що завдяки реалізації програми будуть створені нові робочі місця, адже відбуватиметься співпраця з роботодавцями.
В рамках програми учасники візьмуть участь у спеціальному тримісячному курсі підготовки, розробленому на основі найсильніших та найефективніших міжнародних практик.

Тренери компанії допоможуть правильно оцінити свій психологічний та фаховий стан, власні вподобання, здобутки та професійні можливості, зібрати та описати свій досвід, отримати важливі навички пошуку якісної та кваліфікованої роботи.

Зареєструватися на курси можна за телефоном (0506)112755.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая У Солонянській громаді працює дитсадок із сучасним укриттям
Следующий Президент Украины Владимир Зеленский провел совещание по

Нет комментариев

Оставить комментарий