У Солонянській громаді працює дитсадок із сучасним укриттям


У дитсадку Солоного за півтора місяця облаштували яскраве, комфортне сховище. На це з місцевого бюджету виділили півтора мільйона гривень. Зробили підлогу, стелю, вентиляцію, освітлення, два виходи. Створили ігрову та навчальні зони, встановили нові меблі, генератор. У санвузлі є гаряча вода, стіни – утеплені. Тож майже сотня дітей може там і навчатися, і розважатися під час тривоги. Це єдиний дошкільний заклад у громаді, який нині працює.

«В укритті організовуємо роботу за столами з настільними іграми, розфарбовуємо. Є дітки, які граються з будівельним матеріалом. Ніхто не сидить без діла», – розказала вихователька Наталія Усенко.

Дітей у дитсадок приводять з восьмої до дванадцятої.

«Ми раді такій можливості, діти чекали на відкриття дитсадка. Бо вдома вони ізольовані, немає з ким дружити, спілкуватися», – каже бабуся вихованки дитсадка Валентина.

Перебувати до вечора малеча зможе, коли облаштують в укритті і спальні. Тоді ж зможуть приймати і малечу у ясельну групу. Над цим працюють і сподіваються, що з нового року тут будуть ще два приміщення з ліжечками.

«Починали з п’ятирічних дітей, бо ніхто не знав, як вони почуватимуться в укритті під час тривоги. Але і вихователі проводили роботу, і батьки вдома пояснювали, тому ніхто не злякався, не заплакав. Тож ми почали приймати і чотирирічних, і трирічних. Тут все розмальовано руками наших вихователів. Старалися, щоб було комфортно і привабливо для наших вихованців. Дітям тут подобається», – поділилася завідувачка Солонянського закладу дошкільної освіти Неллі Васильєва.

На Дніпропетровщині докладають зусиль, аби якомога більше дитсадків могли відкриватися.

«Ми всіма силами намагаємося вирішити питання відновлення дошкільної освіти офлайн. Це надзвичайно важливо для розвитку нашої малечі, адже ніщо не замінить живого спілкування. І такі дитсадочки – чудовий приклад, що можливо все. Я дякую кожному, хто робить все для того, щоб наші діти отримували гідний розвиток та освіту!» – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Желаю здоровья, уважаемые украинцы, украинки!
Следующий Професійна підготовка та якісна робота для наших ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та родин загиблих бійців.

Нет комментариев

Оставить комментарий