Протягом дії воєнного стану інсулін видаватимуть безкоштовно.


IMG_20220314_154817_642

Відповідне рішення днями ухвалив Кабінет Міністрів. Це стосується всіх 47 препаратів, що включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою медичних гарантій, незалежно від типу та форми випуску, а також категорій, до яких належать пацієнти.

Аби отримати препарат, хворому на цукровий діабет необхідно показати в будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ, паперовий чи електронний рецепт. Нагадуємо, рецепт на інсулін видає сімейний лікар, терапевт чи ендокринолог.

«Все зроблено в інтересах пацієнта. Щоб навіть під час перебоїв з електроенергією чи інтернетом, лікар мав можливість виписати рецепт, а аптеки — його погасити», — зазначили в МОЗ.

В НСЗУ додали, що Служба відшкодовуватиме аптекам повну вартість відпущеного інсуліну. Відтак, ті пацієнти, які раніше здійснювали доплату, зараз зможуть отримувати препарат цілком безоплатно.

Перелік аптек, де можна отримати інсулін — за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qyt8gy8oc6M6aBqmnDRVjTLOYUtYgj1yg0iQ3vquPlE/edit#gid=1139995851 .

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Субсидії під час війни: чи можна розраховувати та як отримати?
Следующий Голова Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко разом з начальником військової адміністрації Кривого Рогу Олександром Вілкулом проінспектували рівень підготовки оборонних споруд навколо Кривого Рогу та провели засідання Штабу оборони

Нет комментариев

Оставить комментарий