Скільки російських нафтопереробних заводів треба знищити, щоб вплинути на війну, пояснив Черник


Ступінь руйнування російських нафтопереробних заводів має бути доведений до 30-50%. Сьогодні українські війська торкнулися аж 15% нафтопереробної промисловості Російської Федерації.

Знищення ЗСУ російських нафтопереробних заводів може вплинути на бойові дії. Для цього має статися щось подібне до подій Другої світової війни, коли американці знищили 12 німецьких заводів.

Таку думку в ефірі 1+1 під час телемарафону висловив військовий експерт, полковник запасу Збройних сил України Петро Черник.

За словами експерта, говорити про те, що росіяни залишилися без бензину після нападів на заводи, вже не можна. У Росії 30 великих нафтопереробних заводів і близько 50 дрібних.

«Має статися щось подібне до того, що було під час Другої світової війни, коли американці знищили 12 німецьких заводів. Зараз ми торкнулися аж 15% їхньої нафтопереробної галузі. Для того, щоб щось дійсно почало горіти, цей коефіцієнт потрібно підняти до 30-50%.“, – пояснив Черник.

Три проблеми для Росії внаслідок атак на нафтопереробні заводи

Полковник запасу ЗСУ також зазначив, що атаки українських безпілотників на російські НПЗ створюють для Москви одразу три проблеми.

«Наприклад, Т-90 за добу «з’їдає» до 1 тонни дизпалива і 100 кілограмів нафти. У зоні окупації близько 3 тис. цистерн, або 3 тис. тонн на добу, не враховуючи автомобілів, генераторів і техніки. інші види обладнання. Якби тільки все це продовжувало зростати, це могло б дійти до точки, де палива просто не буде“, – пояснив Черник.

Окремо від, паливо буде дорожчим для населення Росіїа це тиск.

«І найголовніше – переглянути свою (російську – ред.) систему ППО. Вони просували свої системи по всьому світу, але не готові збивати маленькі БПЛА удар по їх іміджу як виробника зброї у світі», – зазначив експерт.

Читайте найважливіші новини дня:

Скільки українських БПЛА влучили в російські НПЗ ззаду?

За словами Черника, нерідкі випадки, коли 100% випущених безпілотників потрапляють на територію російських НПЗ. Якщо він досягає 30%, це вже фантастичний результат, – зазначив полковник запасу.

«Щось змінюється, щось йде не так. Ми сміємося над «решітками», які колись приварювали до резервуарів і які зараз будують на НПЗ, але коли в нього застрягає легкий безпілотник і вибухівка не детонує, то про високий відсоток успіху говорити не можна, але ми дізнаємося, і головне, що ця болюча точка РФ знайдена», – сказав експерт.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: Вони божевільні! Три дні травня, коли росіяни можуть розпочати масований обстріл!

Нагадаємо, за даними Інституту воєнних досліджень, удари українських БПЛА та недавні повені в Росії призвели до того, що тижнева переробка нафти в країні впала до найнижчого рівня за 11 місяців.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ракетний обстріл Харкова: куди вдарили окупанти та що відомо про поранених і загиблих
Следующий 1 травня Зеленський змінив керівництво СБУ

Нет комментариев

Оставить комментарий