«Світло стає сильнішим»: президент Зеленський вітає вас з Різдвом Христовим


Цього року головним різдвяним побажанням буде швидке повернення з перемогою тих, хто сьогодні захищає Україну.

Святвечір – час найдовших ночей у році. Але вже починає світати день, починає панувати світло. Світло стає сильнішим. І помалу, день за днем, темрява відступає.

Про те, що він сказав Президент Володимир Зеленський привітав українців з Різдвом Христовим.

Український лідер нагадав, що вже другий рік поспіль українці змушені відчути новий вимір цього веселого свята, яке завжди дарує надію.

«Велике церковне свято. Важливе національне свято. Сімейне свято. Різдво, яке завжди дає надію… Це другий рік, коли ми пізнаємо його іншу форму, інший вимір. Різдво в повний місяць – війна в масштабах. Різдво, яке має інший настрій, контекст, інший смак», – сказав Зеленський.

Президент також розповів про зміни, які відбулися у святкуванні Різдва під час війни.

«Це не те, що зазвичай, сімейна домашня вечеря. Бо ми не всі вдома. І не кожен має будинок. І набагато важливіше стало не те, які страви на столі, а те, хто за столом. І наскільки цінним є те, що вони поруч… Як змінилися наші подарунки, цінності та традиції? Наскільки важливо сьогодні не стільки те, як ми прикрашаємо свої домівки, скільки те, як ми їх оберігаємо і прибираємо з них сміття – ми вимітаємо ворога зі свого дому… Як змінилися наші бажання. Як змінилися бажання дітей. Від простого і відомого «щоб тато прийшов раніше з роботи» до «щоб тато прийшов додому», – сказав він.

Зеленський вважає, що головним бажанням цьогорічного Різдва буде швидке повернення з перемогою тих, хто сьогодні захищає Україну.

«Щоб повернулися всі батьки, чоловіки, брати, дідусі та бабусі. Матері, дружини, сестри. Повертайтеся завойовниками. Усі, хто сьогодні святкує Святий вечір зі зброєю в окопах, назустріч ворогу. Всі наші воїни світла. Ангели-охоронці України, які щодня доводять нам: добро переможе, світло переможе, треба мати стійкий дух, стійку віру», – сказав президент.

Нагадаємо, з Великим вечором українців привітав і Прем’єр-міністр Денис Шмігаль.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Арестович знову видав: пропонує "прийти до Путіна" і разом з РФ подати в суд на Захід
Следующий що відомо про стрімкі успіхи ЗСУ – ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий