У Дніпропетровському обласному методичному ресурсному центрі протягом минулого навчального року змогли індивідуально допомогти 70 дітям-переселенцям та їхнім батькам.


Загалом тут взяли участь у різних заходах, пройшли реабілітацію 10 тисяч дітей та дорослих офлайн та 88 тисяч – онлайн.

Це унікальний в Україні заклад за оснащенням та методами роботи в напрямку методичної, діагностичної та корекційно-реабілітаційної допомоги дітям та дорослим мешканцям Дніпропетровщини.

Там допомагають малечі зі складними порушеннями розвитку (слуху, зору, опорно-рухового апарату, поєднані з інтелектуальними та поведінковими труднощами, порушеннями емоційно-вольової сфери), які потребують тривалої адаптації до середовища. А також – навчають педагогів правильно працювати з такими дітьми.

Загалом діяльність закладу спрямована на роботу з родинами, які виховують дітей з особливими потребами та педагогів територіальних громад області, які надають освітні, психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги малечі. Наразі центр уклав вже 142 угоди про співпрацю з закладами освіти.

«Багатопрофільна структура центру, забезпеченість кваліфікованими фахівцями та сучасними діагностичними методиками, мобільність, співпраця з науковими установами та громадськими організаціями дозволяє надавати підтримку командам фахівців, дітям, родинам, педагогам. Організувати взаємодію психологічної служби, інклюзивної, спеціальної та загальної освіти й підвищувати майстерність педагогів», – розповіла директорка центру Тетяна Дрюк.

Досягнення в роботі закладу відзначив Анатолій Коломоєць – начальник управління з питань охорони здоров’я, соціальної політики та розвитку освітньої галузі Дніпропетровської обласної ради та обговорив з керівництвом центру перспективні напрями його діяльності в майбутньому.

«На жаль, буває, що інклюзія в школах закінчується на встановленні пандусу. Цей заклад надає якісну комплексну підтримку родинам та педагогам, які взаємодіють з дітьми з інвалідністю. Дякую за розвиток інклюзії у нашому регіоні!» – сказав Анатолій Коломоєць.

КЗО «Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр» ДОР» створили у 1994 році як осередок допомоги дітям з особливими освітніми потребами. За роки існування центр змінювався відповідно до актуальних вимог і нині це сучасний заклад, аналогів якому немає у жодній області.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Школи Дніпропетровщини одержали генератори
Следующий Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук разом з начальником ОВА Сергієм Лисаком передали військовим 30 «швидких»

Нет комментариев

Оставить комментарий