У школах Дніпропетровщини стартувала друга навчальна чверть


Втім, працювати вони не припиняли й на канікулах. Так, у Солонянському ліцеї діти продовжували відвідувати додаткові заняття, сучасну цифрову та STEAM-лабораторії, гуртки творчості, роботехніки, 3D-моделювання, спортивні секції.

«Допомагаємо учням надолужити освітні втрати, а також зайнятися чимось цікавим. Всіх правил безпеки дотримуємося: у навчальному закладі облаштували належне укриття. Під час повітряної тривоги спускаємося туди. Навіть у сховищі знаходимо, чим зайняти нашу малечу», — розповідає Володимир Бондар – вчитель інформатики Солонянського ліцею.

Окрім цього, у ліцеї постійно працюють і спортивні секції.

«Волейбол, баскетбол, футбол, боротьба, тхеквондо – всі ці гуртки діють на базі школи. Зранку ходять менші, після обіду – старші. Дітям подобається. Загалом навчаємося у дві зміни, бо сховище не може забезпечити комфортне перебування одразу всім учням, яких понад тисяча. Дехто обрав для себе навчатися онлайн. Стараємося, аби попри все наші дітлахи були охоплені якісною освітою», – розказав Володимир Сергієнко – директор Солонянського ліцею.

Школярі найохочіше відвідують сучасний цифровий центр, який нещодавно відкрили у навчальному закладі.

«Я займаюся, щоб бути успішним у житті. Мрію бути програмістом», – поділився третьокласник Архип.

Загалом учні Солонянського ліцею кажуть, що для них пропустити цікавий урок – це як пропустити улюблений фільм.

«Я дякую усім нашим працівникам освіти, які попри складнощі та ризики воєнного часу дбають і про навчання, і про розвиток, і про безпеку наших дітей! Разом ми виховуємо гідних українців і йдемо до Перемоги! Успіхів та вдалої нової чверті!», – сказав Микола Лукашук – голова Дніпропетровської облради.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая В честь Дня железнодорожника Президент Украины Владимир
Следующий Президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с

Нет комментариев

Оставить комментарий