У Сурсько-Литовській громаді готують укриття в навчальних закладах і допомагають переселенцям. |


Про це розповів заступник керівника громади, Андрій Смірнов:

«Ми вчора проводили нараду стосовно безпеки під час навчального року. В громаді функціонує два ліцеї і два дитячі садочки. З початку нового навчального року вони зможуть приймати дітей лише за умови наявності укриттів. Тож, зараз ми готуємо необхідні умови для того, аби діти все ж мали змогу відвідувати навчальні заклади офлайн».

Також Андрій Смірнов зазначив, що в громаді наразі проживає близько 500 внутрішньо переміщених осіб. Частина орендує житло або перебуває у родичів. Для тих, хто не має такої можливості, організовано два шелтери на базі будинків культури.

«Ми усією громадою допомагаємо переселенцям. Не тільки у наданні житла, а й продуктами і речами першої необхідності. Громада активно працює з волонтерськими організаціями та благодійними фондами. Окремо хочу подякувати благодійному фонду Євгенія Жадана, депутата Дніпропетровської обласної ради», — зазначив заступник керівника громади.

Андрій Смірнов зазначив, що усі служби працюють в громаді у штатному режимі. Відкриті магазини, аптеки. Аграрії займаються збором зернових і посадкою соняшника та кукурудзи.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Школярі з Дніпропетровщини отримали нагороди на міжнародному конкурсі Genius Olympiad. |
Следующий Что такое подшипниковый узел и где он применяется?

Нет комментариев

Оставить комментарий