Укріплення об’єктів критичної інфраструктури, забезпеченість міст ліками, паливом, необхідними товарами, підготовка до посівної та економіка воєнного часу


Укріплення об’єктів критичної інфраструктури, забезпеченість міст ліками, паливом, необхідними товарами, підготовка до посівної та економіка воєнного часу

InShot_20220313_144822611

Ці питання під час спільної онлайн-конференції обговорили голова військово-цивільної адміністрації Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук, а також мер Дніпра Борис Філатов та керівник Криворізької ВЦА Олександр Вілкул. 

Мова йшла мова про забезпеченість міст регіону медикаментами, паливом, товарами першої необхідності. Обговорили також готовність продовжувати соціальні виплати, розпочинати посівну і приймати переселенців. 

«В містах області є резерви продуктів і медикаментів. Всі комунальні підприємства, транспорт, медичні заклади працюють стабільно. Військово-цивільна адміністрація постійно моніторить як гуманітарну, так і безпекову ситуацію в регіоні. Нині всі, хто приїжджає до нашої області з окупованих міст, забезпечені житлом та харчуванням», — розповів голова обласної ради Микола Лукашук.

У свою чергу очільник Дніпра Борис Філатов зауважив: постійно спілкується зі своїми колегами-мерами з інших міст України. Їхній досвід допомагає краще підготуватися до будь-яких подій.

«Нам слід приділити максимальну увагу укріпленню критичної інфраструктури. Щоб вона не була вразлива в разі повторення ворожих обстрілів», — сказав міський голова.

Очільник ВЦА Валентин Резніченко закликав підприємців з понеділка відкривати свої магазини, ресторани та кафе і створити для своїх співробітників гнучкі графіки роботи. Це дозволить перейти на економіку воєнного часу.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Ще потрібно боротись і завдати ворогу максимальної шкоди на всіх напрямках оборони – звернення Президента України — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Відкрилися чергові евакуаційні маршрути у Київській та Луганській областях – Ірина Верещук — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий