В обласній філармонії відбулась україномовна прем’єра вистави «Незнайко» |


IMG 1618 1366x768 1
IMG 1618 1366x768 1

Трубко, Барабанко, Дирегуля та інші казкові персонажі подорожували в Країні мрій разом з дніпровським глядачем. В обласній філармонії відбулась україномовна прем’єра вистави «Незнайко».

«Ця розповідь від самого початку створення була україномовною, але за радянських часів прижилась саме її російська версія, — розповідає директор філармонії Олександр Хасапов. — Ми відновили історичну справедливість, написали своє лібрето, свою музику, аранжування й поставили улюблену усіма казку на нашій сцені. В межах України це, можна сказати, прем‘єрна вистава українською мовою на твір Носова».

У глядацькій залі — аншлаг. Подивитись як на Незнайка впало сонце прийшла і переселенка з Харкова Ілона зі своєю дочкою, які нині мешкають у Дніпрі.

«Ми отримали справжнє задоволення від вистави, — ділиться враженнями жінка. — Скажу чесно, переживала, що буде складно для сприйняття, бо ж в нашій родині всі говорять російською. Однак цей гумор й емоції акторів зачарували нас. Дуже класно, раджу прийти всім!»

«Кількість глядачів підтверджує, наскільки важливим зараз є розвиток культурного життя Дніпропетровщини. Обласна влада працює в тандемі з акторами й музикантами регіону. Попри війну в країні, глядач не обділений прем‘єрами й на сценах, що дуже тішить, у нас дедалі більшає україномовних постановок. Продовжуємо працювати для людей», — каже депутатка Дніпропетровської обласної ради Діна Міфтахутдінова.

Режисерка-постановниця вистави Олена Цьопич розповідає: «Це справжнє шоу для маленького глядача. В ньому поєднуються гра драматичних акторів, спів шоу-групи й живий акомпанемент. Яскраві костюми й запальна музика «тримають» глядачів до самого фіналу вистави. Вона розрахована на аудиторію від 3 до 12 років. Але, бачимо, що і дорослі залюбки спостерігали за розвитком подій».

Акторам та співакам у виставі акомпанують сім музикантів естрадно-джазового ансамблю філармонії.

«Ця вистава не дуже проста для нас, адже від початку й до кінця казки ми працюємо в безперервному тандемі з акторами й співаками. Ми слідкуємо за кожним їхнім рухом, аби музика доповнювала те, що відбувається на сцені. Живий звук і казка зливаються воєдино», — розповідає диригент Філармонії та керівник естрадно-джазового ансамблю Олексій Мовчан.

За півтора місяця це вже третя дитяча прем’єра у Дніпропетровській філармонії ім. Когана. В подальшому, кажуть в закладі, на гостей та мешканців регіону чекає декілька прем’єрних концертів щомісяця різних жанрів та для різних вікових груп. Такого темпу роботи у філармонії не було навіть до війни.

!!!!!!MG_1520

!IMG_1539

 

 

!IMG_1545

!!!!!!!!IMG_1431

!IMG_1557

!IMG_1638

!IMG_1623

!!!!IMG_1512

!IMG_1508

!!!!!IMG_1648

!!!!IMG_1495

IMG_1574

IMG_1591

!IMG_1628

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Школярі з Дніпропетровщини отримали нагороди на міжнародному конкурсі Genius Olympiad. |
Следующий Что такое подшипниковый узел и где он применяется?

Нет комментариев

Оставить комментарий