Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради.


Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук разом з керівником асоціації «Медична та благодійна допомога Франція — Україна» Діаною Дольс підписали з Меморандум про співпрацю.

«В рамках співпраці вручили 16 потужних генераторів для громад Дніпропетровщини. Передали їх на 14 закладів освіти та медицини області», — зазначив Микола Лукашук.

Обласна рада не вперше співпрацює з асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція — Україна». Загалом цього року громади отримали 23 генератори від наших партнерів. Це великі генератори, потужністю від 75 до 300 кВт, які здатні на декілька днів забезпечити усі потреби закладів в разі відключення електроенергії.

«Наша асоціація ще від початку війни на сході України допомагаємо Дніпропетровській області. Цей меморандум підписано, щоб закріпити та поглибити наше співробітництво, яке стосується як медичних закладів, так і проблем доступу до питної води», — сказала Діана Дольс.

Дякуємо усім нашим друзям і партнерам за допомогу та реалізацію цього проєкту.
Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (Aide Médicale&Caritative France-Ukraine)
компанія Данон
ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»
ТОВ «Санагро Україна»

 

Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради. Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Дніпропетровщина посіла почесне друге місце у Всеукраїнських змаганнях ГО ВФСТ «Колос».
Следующий Ще 18 переможців з Дніпропетровщини отримають кошти на створення або розвиток власного бізнесу на загальну суму майже 4 млн грн.

Нет комментариев

Оставить комментарий