Ще 18 переможців з Дніпропетровщини отримають кошти на створення або розвиток власного бізнесу на загальну суму майже 4 млн грн.


 

Завершилася 15 хвиля державної програми «єРобота», яка тривала з 14 по 27 серпня 2023 року.

 

Дніпропетровська область увійшла до топ 5 регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень.

 

Серед отримувачів грантів 56% жінок та 22% чоловіків, а понад 60% переможців мають вищу освіту.

Напрямки підприємництва, в яких грантоотримувачі 15 хвилі планують реалізувати себе: виготовлення корпоративної та сувенірної продукції; ремонт цифрової та комп’ютерної техніки; відкриття кабінету на базі салону краси та соляної кімнати; створення мережі закладів швидкого харчування; виробництво меблів, взуття та гранульованих кормів; надання освітніх послуг, клінінгових послуг, послуг бухгалтерського та податкового обліку; розширення мережі магазинів.

 

За результатами дії програми «єРобота» вже маємо 180 переможців Дніпропетровщини. Вони отримають майже 42 млн гривень на старт або розвиток свого бізнесу, а в області буде створено майже 400 робочих місць.

 

Наразі прийом заявок за урядовою програмою «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія. Вам потрібно лише заповнити відомості про себе у електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на Порталі.

 

Здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Більш детально ТУТ — «Грант для ветеранів».

https://www.dcz.gov.ua/storinka/granty-na-stvorennya-abo-rozvytok-vlasnogo-biznesu-uchasnykam-boyovyh-diy-osobam-z

 

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP .

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Від благодійників з Франції передали 16 потужних для медичних та освітніх закладів обласної ради.
Следующий Заходи безпеки та підготовка до осінньо-зимового періоду: голова Дніпропетровської обласної ради відвідав ГЕС Укргідроенерго

Нет комментариев

Оставить комментарий