Як отримати лікарняний під час війни | Дніпропетровська обласна рада


giz logo.svg
giz logo.svg

Лікарняний в умовах війни: як отримати?

Порядок формування листків непрацездатності не змінився. Якщо лікуючий фахівець фіксує факт тимчасової непрацездатності людини, він, як і раніше, складає відповідний медичний висновок в електронній системі охорони здоров’я. На цьому наголошують у МОЗі.

«Не обов’язково окремо звертатися до лікаря первинної медичної допомоги, якщо поміч вам вже надавав лікар-спеціаліст. Після формування останнім відповідного медичного висновку він буде направлений до Електронного реєстру листків непрацездатності. Для незастрахованих осіб такі листки не формуються. Документом, який підтверджує факт тимчасової непрацездатності, є сформований лікарем медичний висновок. Якщо ваш лікуючий лікар не має технічної можливості сформувати медичний висновок в електронній системі охорони здоров’я, він може відкрити вам лікарняний у паперовій формі», — пояснили в МОЗ.

Щодо отримання виплат чи допомоги по вагітності та пологах, лікарняні також можуть бути опрацьовані й здійснені роботодавцем у встановленому до війни порядку.

Детальніше про документи, які необхідно подати, аби отримати гроші — за посиланням.

giz logo

Як отримати лікарняний під час війни


Источник

Предыдущая | Президент Украины
Следующий Україна активно працює над консолідацією міжнародної підтримки для відновлення з... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий