Як зараз можна отримати «доступні ліки»?


Як зараз можна отримати «доступні ліки»?
7850 25D0 25BB 25D1 2596 25D0 25BA 25D0 25B8 1366x768

292 — саме стільки препаратів є в оновленому реєстрі програми «Доступні ліки». З них 16 — для лікування бронхіальної астми, 51 — цукрового діабету II типу, 27 — первинної й вторинної профілактики інфарктів та інсультів, 198 — для лікування серцево-судинних захворювань. В умовах воєнного стану програма, що дає можливість кожному українцю отримати лікарські засоби, продовжує діяти.

Для того, щоб отримати рецепт, людина має звернутись до свого сімейного лікаря, лікуючого фахівця чи будь-якого медика, який надає первинну медичну допомогу.

«Усі лікарі, які мають технічні можливості, продовжують виписувати е-рецепти, а пацієнти, навіть перебуваючи в іншому регіоні, отримують за ними ліки. У разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я лікар випише паперовий рецепт. На період дії воєнного стану дозволено використовувати електронні та паперові рецепти на «доступні ліки» та інсулін. Якщо ви змушені були переїхати в інше місце, то можете звернутися до будь-якого лікаря первинки й отримати медичну допомогу та, за потреби, — рецепт на необхідні ліки», — повідомляють у МОЗ.

Аптеки, що співпрацюють з програмою, вказані на електронній карті. Її можна знайти за посиланням https://cutt.ly/ASw5Kwv.

Нині із 292 препаратів 70 є безоплатними для пацієнтів, інші – з невеликою доплатою. Детальніше про програму та про перелік препаратів можна дізнатись тут https://moz.gov.ua/dostupni-liki.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Згідно з постановою Кабміну від 12 квітня, деякі категорії дітей, яких вивозять за кордон, необхідно обов‘язково реєструвати в посольствах за місцем проживання
Следующий У квітні на Дніпропетровщині державну соціальну допомогу отримали майже 350 тисяч родин.

Нет комментариев

Оставить комментарий