Які світильники найкращі для натяжної стелі?


Different modern streamlined mirror copper chandeliers. Bubble metal copper shade pendant.

Натяжні стелі користуються величезною популярністю, завойовуючи увагу поєднанням привабливого зовнішнього вигляду, простоти і оперативності установки, досить доступної ціни. Однак далеко не всі знають, що цей варіант стельового перекриття пред’являє досить жорсткі вимоги до параметрів світильників, що встановлюються. Купити їх можна тут https://tvoy-svet.com.ua/

Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся про технічні особливості натяжної стелі та які світильники краще для натяжної стелі. Ми розповімо про лампи, що оптимально підходять для цього типу стельового перекриття, на що звернути увагу при монтажі освітлювальних приладів. Вам будуть корисні рекомендації щодо вибору світильників для натяжних стель, а також вибірка провідних брендів, представлених на російському ринку.

1. Технічні особливості натяжних стельДля виробництва натяжної стелі використовують плівки, виготовлені з полімерного полівінілхлориду або поліестеру. Ці матеріали характеризуються чутливістю до підвищеної температури. При нагріванні полімерного полотна більше 60 градусів відбувається його деформація та розтріскування, спостерігається погіршення еластичності та зміна початкового кольору. Перегрів цілком можливий при встановленні світильників та ламп великої потужності, що виділяють багато тепла.

Вибираючи глянсове чи матове натяжне полотно, необхідно враховувати особливості кожного варіанта. Монтаж глянсової плівки покращує освітленість завдяки відображенню світла від її поверхні. Однак дзеркальний ефект подобається далеко не всім, оскільки на стелі відбивається ще й вся обстановка кімнати. Для матової ПВХ-плівки характерна мала відбивна здатність, що візуально робить її більш схожою на звичайне стельове перекриття.

2. Основні види світильників для натяжної стеліПро тип світильників для натяжної стелі потрібно подумати до початку монтажних робіт. Адже попередньо потрібно намітити місця встановлення, прокласти проводку та встановити кріпильні елементи. Отже, які світлодіодні стельові світильники для натяжних стель застосовуються в інтер’єрі.
Люстри та підвісні конструкції

Перш ніж встановлювати підвісні світильники під стелю, необхідно подумати, як вони будуть виглядати в приміщенні. Адже та сама люстра «з’їдає» багато простору, і це не дуже розумне рішення при низькій висоті стелі (до 220 см). Зате у вищих кімнатах підвісні освітлювальні прилади виглядають дуже гармонійно та естетично.

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Как измерить вовлеченность сотрудников?
Следующий SEO-анализ и реклама сайта в Украине

Нет комментариев

Оставить комментарий