Зеленський повідомив, що Шмигаль і міністри прибудуть до кордону з Польщею 23 лютого


«Наш Прем’єр-міністр разом із профільними міністрами, які займаються експортом, імпортом, торгівлею, логістикою, інфраструктурою, агропромисловим комплексом, керівниками прикордонної служби – ця група на чолі з прем’єр-міністром сьогодні буде на кордоні з Польщею. Чи будуть там польські колеги – це їх особисте рішення“- наголосив Зеленський.

За його словами, завтра така зустріч не може відбутися, оскільки буде друга річниця повномасштабного вторгнення російських окупантів у нашу країну.

Глава держави нагадав, що Україна відкрито заявляла про готовність провести нараду щодо блокади кордону і вже напрацьовані рішення та кроки.

“Чи буде польська сторона, я не знаю”, – додав Зеленський.

Він подякував українським аграріям, які самі нічого не блокують, хоча через ситуацію на кордоні їхні продукти харчування не йдуть транзитом через Польщу.

«Українське зерно не потрапляє на польський ринок. На прохання польської сторони. Ми відкрили нові шляхи. Але якщо ми говоримо про транзит, то це трохи поза межами європейського законодавства. Тому ми готові і будемо робити все. вирішити це питання», – сказав глава держави.

Блокада кордону з Польщею

Нагадаємо, нещодавно польські фермери відновили масові протести на кордоні з Україною. Вони блокують проїзд вантажівок через пункти пропуску, що безпосередньо впливає на український експорт.

21 лютого президент України Володимир Зеленський запросив прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска та президента Польщі Анджея Дуду організувати зустріч чиновників на кордоні, щоб знайти шляхи вирішення проблеми.

Детальніше про ситуацію на кордоні дивіться в матеріалі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Закон про мобілізацію - друге читання відбудеться 6 березня. Новини ТСН 1+1 - Polityka
Следующий Курси валют на 22 лютого - вартість долара, євро, злотого - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий