Зеленський відповів, чи варто зараз повертатися до Харкова


“Що стосується повернення харків’ян. Розумієте, я не думаю, що Харків зараз настільки захищений, щоб я міг радити людям повертатися. Це вибір харків’ян. На сьогодні це так “, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що коли Харків матиме повний захист від російських атак, люди отримуватимуть відповідні сигнали від нього та військових.

“Якщо ми будемо сильно захищені, і я б навіть сказав: не якщо, а коли це станеться, то точно будуть сигнали від мене і від наших військових. Але сьогодні ми воюємо, і цілі і завдання, про які я вам говорив (посилення) Ми будемо вести протиповітряну оборону і намагатися відтіснити росіян», – додав глава держави.

Ситуація в Харкові та області

Варто зазначити, що Харків та область постійно перебувають під вогнем ворожих військ. Крім того, бої тривають у напрямку до Купянського.

Через регулярні обстріли в регіоні неодноразово оголошували евакуацію.

Так, 26 жовтня 2023 року голова обласної військової адміністрації в Харкові Олег Синєгубов заявив про підготовку до вимушеної евакуації сімей з дітьми з 10 населених пунктів Купанського району. На початку листопада оголосили про примусову евакуацію дітей.

Також вчора, 29 лютого, їй стало відомо, що ще у 18 містах планується примусова евакуація сімей з дітьми.

Президент Володимир Зеленський заявив, що оборона Харкова і всієї області вимагає комплексного підходу, в тому числі відкидання росіян на більшу відстань.

“Ми можемо довго говорити про те, як збити С-300. Ми розуміємо, чого не вистачає. Ми знаємо, наскільки великий ризик, коли ракета влучає в цивільну ціль протягом хвилини. Ми розуміємо, що тут потрібен комплексний захист. .І головне не тільки посилити протиповітряну оборону в Харкові та області, а й відкинути росіян на більшу відстань», – сказав президент.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая СБУ викрила зрадника – ЦН – України
Следующий В Україні оновлено додаток Air Raid: нові функції - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий