Зеленський заявив, що можлива російська агресія за межами України стає все більш очевидною


За словами глави держави, дуже помиляються ті, хто вважає, що російська загроза стосується лише України.

«Все більш очевидними стають можливі напрямки і навіть терміни нової російської агресії за межами України. Дозвольте запитати: яка європейська країна сьогодні здатна дати армію, готову воювати на нашому рівні, зупиняючи Росію? А скількох чоловіків і жінок ваші країни готові відправити захищати іншу державу, іншу націю?» – наголосив Зеленський.

Він зазначив, що краще покінчити з російським диктатором Володимиром Путіним і його стратегією зараз, поки це зроблять українські захисники. «Вони — можливість для всього світу».

Президент пояснив, що Україна здатна зупинити катастрофу. І весь вільний світ тепер повинен твердо стояти на своїх бажаннях, діях і цілях.

«Ми, українці, почали свою оборону в той час, коли майже ніхто в світі не вірив в Україну. Але ми настільки перевернули ситуацію, що зараз світ уже не вірить у Росію», – додав він.

Російська загроза Європі

Нагадаємо, що впродовж останніх кількох місяців у Європі все частіше ставляться до нападів Росії. Це стане можливим після завершення інтенсивних бойових дій в Україні.

На думку німецьких аналітиків, російському диктатору Володимиру Путіну знадобиться близько шести років, щоб відновити свою армію і атакувати НАТО.

У той же час прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск нещодавно зазначив, що Росія може атакувати Європу в найближчі кілька років. Це станеться тоді, коли стане очевидною перевага Російської Федерації у військових можливостях.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський зустрівся зі Столтенбергом у Давосі: про що говорили (фото, відео)
Следующий Чи можна позбавити громадянства ухильників за кордоном: пояснив екс-суддя Конституційного суду

Нет комментариев

Оставить комментарий