Зелеський розповів про співпрацю між Україною та Данією


За словами Зеленського, під час зустрічі з прем’єр-міністром Данії Меттом Фредеріксеном обговорювалися питання спільного оборонного виробництва. Крім того, команди з України та Данії домовилися організувати двосторонній оборонно-промисловий форум та інвестиційний форум.

“Це означає, що стосунки дійсно налагоджені. До речі, ми сьогодні говорили про конкретні терміни появи F-16 в українському небі, в чому дуже допомогла Данія”, – сказав президент.

Допомога Україні від Данії

Днями прем’єр-міністр Данії Матте Фредеріксен заявив, що Україна не виграє війну без зброї, світ повинен активізуватися і збільшити підтримку.

«Нам потрібно набагато більше підтримувати вас, тому що без зброї Україна не виграє війну. Просто слів не вистачає», – підкреслила вона.

18 лютого, наступного дня після цих слів, Данія вирішила передати Україні всю наявну артилерію, а 22 лютого уряд Данії оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на суму майже 250 мільйонів доларів. Крім того, Данія оголосила про підписання з Україною угоди про гарантію безпеки на 10 років.

Нагадаємо, Данія разом з Нідерландами очолила повітряну коаліцію з підготовки українських пілотів на американських винищувачах F-16. У цих країнах є спеціальні авіасимулятори. Буквально сьогодні президент України Володимир Зеленський показав відео, на якому українські пілоти тренуються на F-16 у Данії.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая опублікував фото із Зеленським - Україна
Следующий Міністерство закордонних справ Німеччини змінило написання Kiev - Kiev

Нет комментариев

Оставить комментарий