Житель Вінницької області воював за Росію і погано закінчив в Україні


Зрадник із Чернігівської області спілкувався з місцевим населенням українською мовою.

В Україні до 14 років позбавлення волі засуджено жителя Вінницької області, який воював на Чернігівщині у складі окупаційної армії. За словами рідних, зрадник помер у липні 2022 року.

Про це йдеться у вироку Деснянського райсуду Чернігова.

За даними суду, 27 лютого 2022 року житель Вінницької області воював у складі окупаційної армії проти власного народу на території Семенівської ОТГ Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

На засіданні староста старостинського округу №8 у Чернігівській області заявила, що у 2022 році в її рідне село зайшли російські колони. Вона пішла до російських солдатів, щоб вони не чинили агресії проти місцевого населення. Спілкуючись із окупантами, почула, як один із них говорить українською. Він повідомив, що його мати живе у Вінниці, і попросив у сільського голови мобільний телефон, щоб їй подзвонити. Тоді він віддав телефон і заявив, що він нібито фельдшер, хоча їздить на танку.

Інший житель села також згадав, як бачив окупанта, який заявив, що «його мама з України».

Місцеві описали зрадника, вказавши, що йому близько 30 років. Суд встановив особу чоловіка і виявилося, що він все ще має українське громадянство.

У липні 2023 року правоохоронці перевірили листування зрадника та його матері. Також жінка показала поліцейським копію довідки про те, що її син, який воював на боці Росії, загинув у Луганській області у липні 2022 року. В окупаційній армії — старший лейтенант, командир танкового взводу бронетанкової роти бронетанкового батальйону.

Документи, що підтверджують смерть окупанта, суд не взяв до уваги, оскільки їх достовірність не вдалося підтвердити. Жителя Вінницької області визнано винним за ст. 111, ч. 1 КК України та засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Рішення суду

Нагадаємо, в Одесі чоловік готувався зустріти росіян квітами, бо мріяв про масові вбивства.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая чому армія досі не отримує гроші – пояснює Шмигаль
Следующий Наступ Росії на Харківщині – Зеленський назвав план РФ і завдання ЗСУ

Нет комментариев

Оставить комментарий